O nas

Do powstania Salonu Polopolo stacjonarnego oraz sklepu online na allegro przyczynił się fakt, że ceny odzieży znanych zachodnich producentów są w Polsce naszym zdaniem zbyt wysokie. W związku z tym, Polaków często nie stać na odrobinę ekstrawagancji w dobieraniu elementów garderoby, a marki takie jak Hugo Boss czy Polo ralph Lauren są przez przeciętnego mieszkańca naszego kraju uważane za niedostępny luksus. Dążymy do zmiany takiego stanu rzeczy, dlatego właśnie ceny odzieży w naszym sklepie są znacznie niższe niż w tradycyjnych sklepach.

Innym powodem, dla którego powstała firma … jest fakt, że produkty sprzedawane w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym są poza nim dostępne przede wszystkim dla mieszkańców dużych miast, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Poznań. Jednym z naszych celów jest spopularyzowanie odzieży znanych marek w całej Polsce i dotarcie do jak największej rzeszy odbiorców. Nie bez znaczenia jest także wygoda naszych Klientów - wszak nie każdy ma czas na wyprawy do centrum handlowego i nie każdy lubuje się w ich atmosferze.

Jednak najważniejszą rzeczą jest to, że dotychczas nie było na polskim rynku sklepu z elegancką, markową odzieżą, który funkcjonowałby w internecie. Faktem jest, że internet staje się w naszym kraju coraz powszechniejszy i że coraz więcej Polaków ma do niego zaufanie, jako medium szybkiego, wygodnego, a przede wszystkim bezpiecznego. Wierzymy, że ulokowanie naszej działalności właśnie w internecie pozwoli zrealizować wspomniane wyżej cele.

Naszymi znakami rozpoznawczymi są: wysoka jakość oferowanej odzieży (tylko oryginalna odzież i obuwie), niebanalne kroje i wzornictwo, a przede wszystkim rozsądna cena. Staramy się być jak najbardziej rzetelni w tym, co robimy, a zamówienia naszych Klientów realizujemy niezwłocznie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo i poufność, tak cenione przy dokonywaniu transakcji w internecie. Przestrzegamy przy tym wszelkich procedur prawnych w zakresie ochrony prywatności, praw konsumentów, a także czynimy zadość obowiązkom informacyjnym.

Informacje ogólne

Właściciele osobiście wybierają każdą sztukę odzieży i akcesoriów . Z każdej wyprawy do Niemiec czy Usa przywożą to, moda ma najlepszego do zaoferowania..

Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy indywidualne zakupy w naszym salonie stacjonarnym w Koninie przy zamkniętych drzwiach w dogodnym dniu i o wybranej godzinie. Macie wówczas Państwo cały sklep tylko dla siebie, a właściciele osobiście będą Państwu służyć radą i pomocą w wyborze.

Dane Firmy

Włodzimierz Piczman
Torowa 2 Konin
62-510
NIP 665-1841330
Tel 782152481
Mail sklep@polopolo.pl


Zakładając konto w sklepie otrzymasz

  • dostęp do historii swoich zamówień
  • możliwość zaminay zamówienia
  • dostęp do przechowalni
  • udział w programie lojalnościowym
  • książkę adresową
  • program partnerski
  • bieżące rabaty i promocje w sklpie